Sprijinim refugiatii din Ucraina. Doneaza si tu pentru Crucea Rosie Romana in sprijinul lor. Orice suma conteaza.

​VIDEO Polonia - Slovenia 1-1, intr-o partida amicala

Publicat:

Victorioasa cu 3-0 pe Arena Nationala (intr-o partida contand pentru preliminariile Campionatului Mondial de Fotbal din 2018), echipa nationala a Poloniei a remizat, luni, scor 1-1, impotriva Sloveniei, intr-un meci amical.

Pentru Polonia a marcat Lukasz Teodorczyk, in minutul 79, iar pentru Slovenia a punctat Miha Mevlja, in minutul 24.

Echipa Poloniei: Artur Boruc (46. Wojciech Szczesny) – , , , (66. ), (46. ), Jacek Góralski (61.…

Citeste articolul mai departe pe hotnews.ro…

Sursa articol: hotnews.ro

Stiri pe aceeasi tema

Alegerile locale 2024: BN, județ ROȘU! Factorii care au adus victoria PSD și infrangerea PNL

08:30, 17.06.2024 - Au trecut și alegerile locale de anul acesta, iar la toamna cei ieșiți din urne iși vor prelua mandatele. Scrutinul acesta este clar unul cu multe probleme, ținand cont de situația de la nivel național. Au curs contestațiile și acuzațiile de frauda, cererile de renumarare a voturilor, carora doar in…