LIVE TEXT | Spania - Germania: Primul sfert de finală de la Euro 2024 / Primele detalii despre duelul șoc de la Stuttgart

Spania infrunta Germania in sferturile de finala ale UEFA, Euro 2024. Meciul de la din Stuttgart, Germania, incepe la ora locala 19:00, iar partida poate fi urmarita in format LIVE TEXT pe stiripesurse.ro.

Citeste articolul mai departe pe stiripesurse.ro…

Sursa articol si foto: stiripesurse.ro

Spania a invins Germania dupa prelungiri și s-a calificat in semifinale la EURO 2024

21:46, 05.07.2024 - Selectionata Spaniei s-a calificat in semifinalele Campionatului European de fotbal - EURO 2024, printr-o victorie in fata Germaniei, echipa gazda, cu scorul de 2-1 (0-0, 1-1), dupa prelungiri, vineri seara, pe Stuttgart Arena.

LIVE TEXT | Spania - Germania: Pauza la Stuttgart. Partida este extrem de echilibrata

19:56, 05.07.2024 - Spania infrunta Germania in sferturile de finala ale Campionatului European UEFA, Euro 2024. Meciul de la Stuttgart Arena din Stuttgart, Germania, incepe la ora locala 19:00, iar partida poate fi urmarita in format LIVE TEXT pe stiripesurse.ro.UPDATE 5 iulie, ora 19.

LIVE TEXT | Spania - Germania: A inceput primul sfert de finala de la Euro 2024

19:06, 05.07.2024 - Spania infrunta Germania in sferturile de finala ale Campionatului European UEFA, Euro 2024. Meciul de la Stuttgart Arena din Stuttgart, Germania, incepe la ora locala 19:00, iar partida poate fi urmarita in format LIVE TEXT pe stiripesurse.ro.

EURO GSP » Spania – Germania, pentru un loc in semifinale! Boțoghina și Drejan te țin in priza și te premiaza

15:15, 05.07.2024 - EURO GSP revine vineri, 5 iulie, ora 18:30, cu o ediție speciala. Alberto Boțoghina și Narcis Drejan vor comenta in stilul caracteristic meciul dintre Spania și Belgia, din cadrul sferturilor de finala ale Campionatului European din Germania. Ne vedem inainte de meci pentru a prefața intalnirea de pe…

Euro 2024: Spania – Germania – Finala din sferturi. Caștiga cine se descurca cel mai bine fara minge

10:10, 05.07.2024 - Spania și Germania se intalnesc vineri in sferturile de finala ale Euro 2024. Meciul de la Stuttgart (ora 19.00) e considerat de specialiști și de fani finala din sferturi. Precocitatea și experiența sunt combinația de baza in ambele tabere, caștigatoarea

Euro 2024: Englezii Anthony Taylor si Michael Oliver vor arbitra primele doua sferturi de finala

16:10, 03.07.2024 - Englezii Anthony Taylor si Michael Oliver vor conduce la centru meciurile Spania – Germania si Portugalia – Franta, care se vor disputa, vineri, in sferturile de finala ale Campionatului European.Taylor va arbitra parttida Spania – Germania, programata la ora 19.00, la Stuttgart.

EURO GSP » Spania – Italia, meciul cu afiș de finala! Boțoghina și Drejan revin in forța și analizeaza superduelul din Grupa B + Un nou concurs te pune la incercare

19:50, 20.06.2024 - EURO GSP revine, joi, 20 iunie, de la ora 21:30, cu o ediție speciala. Alberto Boțoghina și Narcis Drejan vor comenta in stilul caracteristic meciul dintre Spania și Italia, din cadrul etapei a doua a grupelor Campionatului European din Germania. Ne vedem inainte de meci pentru a prefața intalnirea…

EURO 2024: Germania, prima echipa calificata in optimile de finala, dupa 2-0 cu Ungaria

23:20, 19.06.2024 - Selectionata Germaniei s-a calificat in optimile de finala ale Campionatului European de fotbal - EURO 2024, pe care il gazduieste, dupa ce a invins Ungaria cu scorul de 2-0 (1-0), miercuri seara, pe Stuttgart Arena, in Grupa A.