Latvala şi Ogier vor avea statut de egalitate la VW în 2013

si au primit statut de egalitate la Vokswagen pentru sezonul 2013. Cei doi au dat cu banul pentru a stabili numerele inscriptionate pe Polo R WRC.

Citeste articolul mai departe pe automarket.ro…

Sursa articol: automarket.ro

Gloria Buzau a terminat la egalitate cu formatia bulgara Hebar Pazardjik, intr-un meci amical jucat in stagiul de pregatire din Slovenia

02:31, 04.07.2024 - Echipa de fotbal Gloria Buzau a terminat la egalitate cu formatia bulgara Hebar Pazardjik, 1-1 (0-1), miercuri, intr-un meci amical jucat in stagiul de pregatire din Slovenia, informeaza AGERPRES.

Sebastien Ogier si Vincent Landais se retrag de la Raliul Poloniei

20:05, 25.06.2024 - Sebastien Ogier si Vincent Landais au fost implicati intr-un accident, in timpul pregatirilor pentru Raliul Poloniei, iar conducerea echipei Toyota a anuntat vineri ca echipajul francez nu va mai participa la cea de-a saptea etapa a sezonului, potrivit news.ro

PSD caștiga alegerile la Poșaga in turul doi. In primul tur a fost la egalitate cu PNL. Aurelia Popa, noul primar al comunei

23:20, 23.06.2024 - PSD caștiga alegerile la Poșaga in turul doi. In primul tur a fost la egalitate cu PNL. Aurelia Popa, noul primar al comunei Aurelia Popa, candidatul PSD pentru primaria Poșaga a caștigat alegerile in turul doi. Turul doi de alegeri pentru funcția de primar a avut loc dupa ce prima data cei doi candidați…

Selectionatele Danemarcei si Sloveniei au terminat la egalitate

21:40, 16.06.2024 - Danemarca și Slovenia au terminat la egalitate, scor 1-1. Danezii au deschis scorul prin Christian Eriksen in minutul 17, dar slovenii au reușit sa egaleze dupa o ora de joc, prin Erik Janza in minutul 77. Primele 15 minute ale partidei au fost dominate de tatonari, cu prima ocazie aparținand slovenilor,…

Lupta stransa intre Biden și Trump. Cei doi sunt la egalitate in cursa pentru alegerile prezidențiale (sondaj Reuters/Ipsos)

15:06, 15.05.2024 - Presedintele american, democratul Joe Biden, si rivalul sau, predecesorul sau republican Donald Trump, sunt la egalitate in cursa pentru alegerile prezidentiale din noiembrie, potrivit unui nou sondaj Reuters/Ipsos, difuzat miercuri, transmite Agerpres.

Dosarul 2 Mai: FACIAS cere egalitate in fața legii

12:41, 30.04.2024 - Fundația pentru Apararea Cetațenilor Impotriva Abuzurilor Statului (FACIAS) solicita modificarea legislației privind Consiliul Superior al Magistraturii (CSM), pentru a corecta o anomalie legislativa și respectarea principiului constituțional de egalitate in fața legii.

Filme de propaganda rusa vor fi difuzate in cinematografe ale Ministerului Culturii. Autoritați romane: Acordam egalitate de șanse

06:40, 11.04.2024 - Doua filme rusești considerate de propaganda vor fi vizionate gratuit, la București, intr-un parteneriat dintre Arhiva Naționala de Film și o instituție a Ambasadei Rusiei. Conducerea ANF spune ca acționeaza fara discriminare și nu e responsabila de conținutul prezentat in astfel de parteneriate.