Inter Milano a terminat la egalitate meciul cu Atalanta, în etapa a XIX-a a campionatului Italian Serie A

a terminat la egalitate, scor 1-1 (1-0), partida disputata, sambata, pe teren propriu, cu Atalanta, in etapa a XIX-a a campionatului A, potrivit news.ro.

, in minutul 4, a deschis scorul pentru Inter, iar a egalat, in minutul 75.

(Atalanta) a ratat un penalti in minutul 87.

Inter poate pierde locul I in aceasta etapa. Milanezii au acumulat 46 de puncte si conduc…

Citeste articolul mai departe pe stiripesurse.ro…

Sursa articol: stiripesurse.ro

Selectionatele Danemarcei si Sloveniei au terminat la egalitate

21:40, 16.06.2024 - Danemarca și Slovenia au terminat la egalitate, scor 1-1. Danezii au deschis scorul prin Christian Eriksen in minutul 17, dar slovenii au reușit sa egaleze dupa o ora de joc, prin Erik Janza in minutul 77. Primele 15 minute ale partidei au fost dominate de tatonari, cu prima ocazie aparținand slovenilor,…

Meciul dintre Atalanta Bergamo si Fiorentina, amanat in luna martie, va avea loc pe 2 iunie, dupa ultima etapa a sezonului

10:45, 11.05.2024 - Meciul din etapa a 29-a a campionatului italian dintre Atalanta Bergamo si Fiorentina, amanat in luna martie, va avea loc pe 2 iunie, dupa ultima etapa a sezonului, a anuntat vineri Serie A, conform news.ro.

Leipzig a incheiat la egalitate meciul disputat in deplasare cu Hoffenheim, in etapa a 31-a a campionatului Germaniei

08:25, 04.05.2024 - Formatia Leipzig a incheiat la egalitate, scor 1-1, meciul disputat, vineri, in deplasare, in compania echipei Hoffenheim, in etapa a 31-a a campionatului Germaniei. Remiza vine pentru Leipzig dupa patru victorii consecutive, conform news.ro.

Liga Europa: Bayer Leverkusen ramane neinvinsa in acest sezon / Marseille si Atalanta au incheiat la egalitate

02:00, 03.05.2024 - Echipa germana Bayer Leverkusen a dispus joi seara, in deplasare, scor 2-0, de gruparea italiana AS Roma, in meciul tur al semifinalelor Ligii Europa. In a doua semifinala, Marseille si Atalanta au incheiat la egalitate, scor 1-1, scrie news.ro.

Internaționalul Cristian Dros, primul gol la campionatului de fotbal al Belarusului: Meciul, incheiat la egalitate

19:30, 21.04.2024 - Internaționalul moldovean, Cristian Dros a marcat primul sau gol in actuala stagiune a campionatului de fotbal al Belarusului pentru formația Slavia Mozyr, comunica Federația Moldoveneasca de Fotbal.

George Puscas a marcat golul prin care SSC Bari a terminat la egalitate cu Pisa SC, 1-1, sambata, in etapa a 34-a a ligii secunde italiene

03:50, 21.04.2024 - Atacantul roman George Puscas a marcat golul prin care SSC Bari a terminat la egalitate cu Pisa SC, 1-1, sambata, pe teren propriu, in etapa a 34-a a ligii secunde de fotbal din Italia, informeaza AGERPRES.

Juventus Torino, egal obtinut pe final in meciul cu Cagliari, intr-un meci din etapa a 33-a a campionatului Italiei

01:40, 20.04.2024 - Formatia Juventus Torino a remizat, vineri seara, in deplasare, scor 2-2, cu echipa Cagliari, intr-un meci din etapa a 33-a a campionatului Italiei, in care gazdele au condus cu 2-0, informeaza news.ro.Cagliari a marcat prin Gaetano ’30 si Mina ’36.

Inter Milano a incheiat la egalitate cu gruparea Cagliari, in etapa a 32-a din Serie A

04:55, 15.04.2024 - Echipa italiana Inter Milano a incheiat la egalitate duminica, pe teren propriu, scor 2-2, cu gruparea Cagliari, in etapa a 32-a din Serie A, informeaza news.ro.Marcus Thuram a deschis scorul la Milano in minutul 12, aducand in avantaj liderul din Serie A.