Sprijinim refugiatii din Ucraina. Doneaza si tu pentru Crucea Rosie Romana in sprijinul lor. Orice suma conteaza.

FC Voluntari a ajuns pe loc de play-off, după victoria cu CS Mioveni

Publicat:

, revelația fostei ediții de campionat, in cadere libera FC Voluntari are un parcurs excelent in ultimele etape, adunand victorie dupa victorie, dupa ce acum cateva saptamani se situa aproape de coada clasamentului. Acum, dupa victoria mai mult decat concludenta cu CS Mioveni, a ajuns deja pe locul 6, loc de play-off.Din pacate, se confrunta cu o degringolada totala, in cele 9 partide disputate pana acum reușind sa „adune” doar 2 puncte. Așadar, FC Voluntari s-a impus cu scorul de 4-0 in fața celor de la CS Mioveni, in etapa cu numarul noua din Liga 1. In minutul

Citeste articolul mai departe pe jurnaluldeilfov.ro…

Sursa articol: jurnaluldeilfov.ro

Stiri pe aceeasi tema

Dupa prestația foarte buna cu Real Madrid, Ianis Hagi a fost introdus in minutul 87 cu Getafe

11:21, 19.05.2024 - Ianis Hagi (25 ani) a fost introdus in minutul 87 al partidei dintre Alaves și Getafe, concluzionata cu victoria formației internaționalului roman, scor 1-0. Trupa lui Luis Garcia s-a impus grație reușitei lui Carlos Vicente, aflat la primul gol in acest sezon de La Liga. Cu acest succes, bascii i-au…

Vlad Chiricheș, dupa ce Radaslavescu a fost inlocuit de Gigi Becali in minutul 28: „E frustrant”

23:45, 31.03.2024 - Fundașul central Vlad Chiricheș (34 de ani) a fost integralist in victoria celor de la FCSB impotriva Farului, scor 1-0, in etapa secunda a play-off-ului din Superliga. A fost primul meci pentru Vlad Chiricheș dupa o pauza de aproximativ 7 luni. La finalul partidei, aparatorul a recunoscut ca meciul…