Sprijinim refugiatii din Ucraina. Doneaza si tu pentru Crucea Rosie Romana in sprijinul lor. Orice suma conteaza.

CFR Cluj sustine ca a fost gol la Kapetanos. Imaginile arata altceva FOTO

Publicat:

, patronul Paszkany si presedintele sustin ca Kapetanos a inscris un gol valabil in minutul 64.

"Sunt suparat, in 10 minute am pierdut meciul. Nu meritam, dar asta este fotbalul. Arbitrul nu ne-a dat gol, mingea a intrat un metru in poarta, dar asta este. Toata lumea a vazut ca am dat golul de 3-1, numai tusierul n-a vazut. Dinamo este o echipa foarte buna, ei au castigat, asta e, mai e mult pana la sfarsit.

Dinamo este cea mai buna echipa impotriva careia am jucat pana acum. Are sanse si Rapid la titlu, dar Dinamo a este principala contracandidata",…

Citeste articolul mai departe pe stiridecluj.ro…

Sursa articol: stiridecluj.ro

Stiri pe aceeasi tema

Costel Gilca și Marian Danciu au prefațat meciul „U“ Craiova – Sepsi

15:25, 17.05.2024 - Universitatea Craiova o va intalni sambata, de la ora 21.00, pe stadionul „Ion Oblemenco“, pe Sepsi Sf. Gheorghe, intr-o partida contand pentru etapa 9, ultima din play-off-ul Superligii. Despre disputa din Banie au vorbit astazi, in cadrul unei conferințe de presa, antrenorul Științei, Costel Gilca,…